Bu Hafta Sonu Pişirmek İçin En İyi Kurabiye Tarifleri

These cookie recipes represent the best of the best, including chewy chocolate.
These cookie recipes represent the best of the best, including chewy chocolate.

Bu şimdiye kadarki en iyi çikolatalı kurabiye tarifi! Komik malzemeler yok, soğutma zamanı yok, vb. Her seferinde mükemmel bir şekilde ortaya çıkan basit, basit, şaşırtıcı derecede lezzetli, hamurlu ama yine de tamamen pişmiş, çikolatalı kurabiye!

Herkesin repertuarında klasik bir çikolatalı kurabiye tarifine ihtiyacı var ve bu benim. Cidden gelmiş geçmiş en İyi Çikolatalı Kurabiye Tarifi! Bunları uzun yıllardır yapıyorum ve onları deneyen herkes bu dünyanın dışında lezzetli olduklarını kabul ediyor! Ayrıca, komik malzemeler yok, soğutma yok, vb. Her seferinde mükemmel bir şekilde ortaya çıkan basit, basit, şaşırtıcı derecede lezzetli, hamurlu ama yine de tamamen pişmiş, çikolatalı kurabiye!

  1. Soften butter. If you are planning on making these, take the butter out of the fridge first thing in the morning so it’s ready to go when you need it.
  2. Unu doğru şekilde ölçün. Kuru malzemeler için yapılmış bir ölçüm kabı kullandığınızdan emin olun (pyrex sıvı ölçüm kabı değil). Unun nasıl ölçüleceği konusunda bazı tartışmalar olmuştur. Şahsen kepçe ve sallama yöntemini kullanıyorum ve her zaman (gasp) var! Daha kolay yöntem ve asla beni başarısız oldu. Birçoğunuz unu ölçmenin tek yolunun bir ölçüm kabına koymak ve bir bıçakla hizalamak olduğunu söylüyorsunuz. Diyorum ki, her zaman yaptığın gibi ölçün. Sadece hamurun bu gönderideki fotoğraflardaki hamurun kıvamına uyduğundan emin olun.
  3. Çok fazla çikolata parçası kullanın. Bunu gerçekten açıklamam gerekiyor mu?!
  4. Bu çikolatalı kurabiyeleri aşırı pişirmeyin! Bunu aşağıda daha fazla açıklayacağım, ancak bu çikolatalı kurabiyeler fırından çıkardığınızda bitmiş görünmeyecek ve bu iyi bir şey.

ÇİKOLATALI KURABİYE HAMURUNU NASIL DONDURURSUNUZ (DONDURUCU DOSTU ÇİKOLATALI KURABİYE)

Dondurucu dostu. Her zaman bu kurabiyelerden tam bir parti yaparım, toplara yuvarlarım ve hemen pişirmediğimiz şeyleri dondururum.

Dondurulmuş hamur nasıl pişirilir-önce çözülür: hamurun hazırlıksız misafirler için dondurucuya gitmeye hazır olmasını seviyorum. Onları pişirmek istediğinizde, hamur toplarını dondurucudan çıkarın, parşömen kaplı bir fırın tepsisine koyun ve çözülmelerini sağlamak için hafif bir bez havlu veya peçete ile örtün. Oda sıcaklığına ulaştıklarında (mutfağınızın sıcaklığına bağlı olarak yaklaşık 1-2 saat sonra) tarifte belirtildiği gibi pişirin. ÇOK kolay!

Daha fazla tarifler için Tarif Merkezi’ni takip etmeyi unutmayın!